WRAŻENIA OGÓLNE + / -
bezpośrednie położenie przy plażycisza i spokójmiła obsługawidok z okna na piękny ogród z basenem i morze
przed wyjazdem upewnijcie się, że nie ma żadnego problemu z kąpielą w morzu; ja miałam pecha i trafiłam na wyciek ropy, po którym na plaży pojawiła się żółta flaga - pływanie na własne ryzyko. A że przyjemność żadna, pozostał mi basen.all-inclusive czynny do 22:00. Po tej godzinie wszystkie napoje są płatne. Wieczory będziecie pewnie spędzać w okolicy baru plażowego, dlatego bądźcie tu wcześniej niż o 22:00, jeśli chcecie uniknąć dodatkowych kosztów.
4.5Wynik ogólny
Katalogowa liczba gwiazdek
Lokalizacja
Komfort
Czystość
Pokój
Personel
Gastronomia
WiFi

Wrażenia ogólne:

Hotel polecam osobom, które poszukują odpoczynku i relaksu w ciszy, z dala od zgiełku miasta i imprez. Hotel na bardzo przyzwoitym poziomie. Mocne 4★. Nienaganna czystość, personel uśmiechnięty, życzliwy i pomocny. Pełen profesjonalizm. Pokoje dobrze wyposażone. Z najwyższych pięter roztacza się piękny widok na ogród i morze. Jedzenie smaczne i różnorodne w formie bufetu szwedzkiego. Dojazd do Dubaju ok. 2h. Jeśli jesteście nastawieni na słońce, leżak, basen, drinka i wypoczynek 24/7 to miejsce dla was – tutaj na pewno odpoczniecie.

WiFi:

Bezpłatne, dostępne na terenie całego hotelu

O czym warto pamiętać:

Upewnić się, że nie ma zakazu kąpieli w morzu.

All-in do 22:00. Po tej godzinie wszystkie napoje na terenie hotelu są płatne.

Warto poprosić o pokój na ostatnim piętrze – piękny widok na morze gwarantowany.

Hotel spełnia wszelkie standardy europejskie, należy natomiast pamiętać, że kulturowo wciąż jest to kraj arabski. W związku z czym należy zachować powściągliwość w wyrażaniu fizycznych uczuć do partnera / partnerki 🙂

Jeśli jedziecie w sezonie żar z nieba was nie oszczędzi, dlatego nie zapomnijcie o filtrach 50 lub 30. Nie chcecie zbagatelizować tego Słońca.

Link do strony: reservations.rotana.com
Link do rezerwacji: www.itaka.pl